KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Parti teckningar 11898149
*
nr 1189 8149
Parti teckningar
Claes Bäckström, diverse
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 juni 2018
kl 19:02:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 19:15:21
1
150 kr
11/6 13:40:50
2
500 kr
11/6 14:30:55
3
400 kr
11/6 14:30:55
2
450 kr (Budbetjänt)
11/6 14:31:45
3
500 kr
11/6 14:31:45
2
500 kr (Budbetjänt)
11/6 14:32:31
3
1.000 kr
11/6 17:30:01
1
700 kr
11/6 17:30:01
3
800 kr (Budbetjänt)
11/6 18:44:41
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller claes bäckström teckning teckningar vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:02
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25
*
Parti teckningar
Läs om budbetjänten
nr 1189 8149
Parti teckningar
Claes Bäckström, diverse
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 19:15:21 | 1 | 150 kr |
11/6 13:40:50 | 2 | 500 kr |
11/6 14:30:55 | 3 | 400 kr |
11/6 14:30:55 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/6 14:31:45 | 3 | 500 kr |
11/6 14:31:45 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/6 14:32:31 | 3 | 1.000 kr |
11/6 17:30:01 | 1 | 700 kr |
11/6 17:30:01 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
11/6 18:44:41 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller claes bäckström teckning teckningar vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25